Trudna sytuacja zwierząt i ludzi

Opublikowano 2018-04-27 00:00:00

Udaliśmy się na jedną z wsi nieopodal Lublina. Po przybyciu na miejsce Inspektorzy Fundacji LSOZ przekonali się, że warunki w jakich żyją zarówno zwierzęta jak i ludzie są bardzo złe. 
Jednak pomimo wielu problemów i przeciwności jakie spotykają właścicieli dwóch suczek i trzech kotek zwierzęta są w dobrej kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej. Głównym problemem jaki ich dotyczy jest brak sterylizacji wszystkich zwierząt. Niestety ze względu na sytuację socjalno-zdrowotną właściciele nie są w stanie opłacić zabiegu sterylizacja zwierząt. Zobowiązaliśmy się pomóc. Jedna z suczek w dniu dzisiejszym przeszła zabieg sterylizacji, druga po odkarmieniu szczenięcia także przejdzie zabieg. Chcielibyśmy wysterylizować także trzy kotki aby zapobiec niekontrolowanemu rozmnożeniu się zwierząt. Jadąc po zwierzęta nasi wolontariusze zorganizowali szybką zbiórkę żywności nie tylko dla zwierząt ale także dla ludzi, żeby ulżyć choć na chwilę w ciężkiej sytuacji. Mamy nadzieję, że los będzie sprzyjał i powoli sytuacja poprawi się jednak w tej chwili staramy się pomóc na tyle na ile to możliwe. Prosimy także o pomoc i wsparcie, zbieramy środki na sterylizację trzech kotek a także pokarm dla psów i kotów!

Wspierają nas:

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij