Ciężarna suczka na granicy życia i śmierci

Opublikowano 2017-04-27 00:00:00

Chora, pozbawiona sił, wycieńczona leżąc w bezruchu czekała na poród, podczas którego z pewnością zabrakłoby jej sił by żyć…
Poważna infekcja, osłabienie brak pożywienia i wody, wysoka ciąża, to tak dużo dla tego niewielkiego psiego ciałka.
Na szczęście znalazła się osoba, która widząc psa w tym stanie postanowiła działać natychmiast. Nie zważając na nic zabrała sunię do gabinetu weterynaryjnego gdzie została udzielona jej niezbędna pomoc oraz wykonane badania. Po jakimś czasie na świat przyszły trzy szczeniaczki a ich mama dostała szansę by żyć.
„...znaczna infekcja kleszczami, skrajne odwodnienie, wychudzenie, zmniejszenie elastyczności skóry, zapadnięte gałki oczne, blade i suche błony śluzowe.” - to tylko część opisu klinicznego w chwili przyjęcia suczki do gabinetu weterynaryjnego. Mamy nadzieję, że uda się uratować tą dzielną psinkę mimo złego stanu jej zdrowia. Objęliśmy opieką sunię i jej dzieci, będziemy także prowadzić postępowanie w sprawie doprowadzenia psa do stanu zagrożenia życia.

Wspierają nas:

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij