Kot Boguś niewidomy na jedno oko

Boguś jest kotem znalezionym na ulicy przez dobrych ludzi, którzy zwrócili się do naszej Fundacji z prośbą o pomoc w jego leczeniu. Kot był ogólnie wychudzony, osłabiony szczególna uwagę zwracało poważnie uszkodzone oczko.

W lecznicy Boguś został odrobaczony, nakarmiony, dostał antybiotyk oraz zostały mu wykonane testy na choroby wirusowe jego krew została przebadana. Niestety stwierdzono, że na oku kota jest bielmo i kompletnie nie widzi na nie, po licznych badaniach okazało się, że chore oczko prawdopodobnie będzie musiało być usunięte. Boguś w najbliższym czasie będzie miał przeprowadzony zabieg i będzie gotowy do adopcji. W domu tymczaoswym doskonale dogaduje się z drugim kotem. Zwierzak jest bardzo przyjazny, uwielbia się łasić i być głaskanym.

Kot Boguś niewidomy na jedno oko

Galeria zdjęć

Wspierają nas:

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij