ZWIERZĘTA DOMOWE

Pies który wpadł do studni

Pies który wpadł do studni

Poszukując adresu pod którym mieliśmy wykonać interwencję, byliśmy świadkami tragicznego zdarzenia.
Do niezabezpieczonej studni wpadł pies. Słowami nie da się opisać tego co przeżywał, a my razem z nim,
bezsilność jaką czuliśmy była przerażająca.

więcej
Teodor - podpalony kot

Teodor - podpalony kot

Teodor (1,5 roku), milutki kocurek z Lublina, wycierpiał naprawdę wiele. Jakiś zwyrodnialec podpalił mu pyszczek i piszczącego z bólu wyrzucił na ulicę. Gdy przechodząca pod blokiem kobieta zobaczyła poparzonego kotka, od razu zawiozła go do kliniki weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

więcej
Stary i schorowany...

Stary i schorowany...

14 grudnia ok 18.00 w okolicach Anusina/Stasina Dolnego w woj. lubelskim na trasę szybkiego ruchu wyszedł słaniający się na nogach pies. Tylko cudem uniknął śmierci pod kołami nadjeżdżającego TIRa. Pies stał na szosie i patrzył niewidzącym wzrokiem na reflektory auta

więcej
Jaga - kotka bez oka

Jaga - kotka bez oka

O tej kotce poinformowała nas pewna osoba, której została ona podrzucona razem z malutkim kociakiem. Kocica wyglądała fatalnie. Miała ranę na pół pyszczka, nie widzi na jedno oko. Jej stan jest był poważny.

więcej
Żywy trup

Żywy trup

Wczoraj wieczorem nagle zadzwonił telefon.... Policja poprosiła nas o pomoc "Są dwa psy, jeden w stanie agonalnym i prawdopodobnie jest jeszcze kot"
 Co zrobić? Wyruszyliśmy natychmiast. Podchodząc do budy zobaczyłam martwy szkielet uwiązany łańcuchem.

więcej
Suchowola - psy w bagnie

Suchowola - psy w bagnie

Psy przebywały w szczerym polu, przykute łańcuchami do "bud". Do pasa stały w wodzie, błocie i odchodach.
W powietrzu unosił się niesamowity smród. W upalne dni nie miały nawet kawałeczka cienia i kropli wody! Miały chronić pobliskie bajoro...

więcej
Skatowany szczeniak - Pirat

Skatowany szczeniak - Pirat

Dnia 23 sierpnia odebraliśmy telefon alarmowy z prośbą o pomoc dla psiej rodziny mieszkającej w jednej
z najgorszych dzielnic naszego miasta, w tej okolicy przeprowadzaliśmy już kilka interwencji,
ale ta przerosła nasze oczekiwania.

więcej
Szarik - sama skóra i kości

Szarik - sama skóra i kości

Szarik został odebrany interwencyjnie. Był głodzony i bardzo zaniedbany, zamiast ważyć 50kg ważył 20,5kg! Miał silną anemię i wypadające prącie. Właścicielka chciała odsprzedać go za 1000 zł!

więcej
Zaniedbany ON

Zaniedbany ON

Bambu, bo tak nazywa się ten zaniedbany pies, został odebrany podczas interwencji niedaleko miejscowości Ryki. Jako młody pies był trzymany w klatce, a kiedy dorósł trafił na łańcuch, gdzie spędził resztę życia bez możliwości wybiegania się.

więcej
Psy z lasu - Bójki

Psy z lasu - Bójki

Otrzymaliśmy zgłoszenie spod Ostrowa Lubelskiego. Pod wsią oszczeniła się zdziczała suka, która została odstrzelona, a szczeniaki pozostały na tym terenie w wielkiej jamie pod przewróconym drzewem. Po dłuższym błądzeniu udało się nam usłyszeć skomlenie szczenięcia - okazało się, że maluch leżał w korycie małej rzeki.

więcej

Wspierają nas:

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij